Otsi


Lähenevad üritused:


14.12 Jõulupidu Järvselja Jahilossis
«
»

Sisestused puuduvad
     
             
Eesti Metsaüliõpilaste Selts taaselustas Järvselja Suvemängud 2006 aastal. Suvemängud on päev täis sportlikku tegevust ja lusti koos oma sõpradega. Traditsiooniliselt võetakse mõõtu jalgpallis, võrkpallis, ümberjärve jooksus, metsamehe teatevõistluses, õppejõudude raievõistlusel. Lisaks nendele aladele veel kavas paadiralli, orienteerumine, laskmine, köievedu ja palju muud. Loomulikult ei puudu raske spordipäeva lõpus ka ühine lihaste lõdvestamine.          
 
 
Järvselja Suvemängud 2017 toimuvad sellel aastal 2-4. juunil. Kõigil huvilistel kohale tulla, kuna loodetavasti saab nautida ilusat suve ilma, vahvat seltskonda ja kaasa elada raiesportlastele. Samuti saab ise osa võtta erinevatel võistlusaladel, milleks on nii varem aset leidnud spordialad, kui ka uued ja huvitavad tegevused. 
 
Järvselja suvemängud on osa traditsioonidest, pärinedes 1950-ndatest
aastatest ning pärast Eesti Vabariigi taasiseseisvumise ajal tekkinud
pausi sai uue hoo sisse 2006. aastal. 2015. aastal Järvselja Suvemängude tähtsündmusi oli raievõistlus, mis peeti maha kolme kooli vahel, Luua -, Tihemetsa metsanduskooli ja Eesti Maaülikooli vahe.
 
Kuna eelmine aasta näitas, et ilmataat ei pruugi alati heas tujus olla, siis arvestage igasuguste ilmaoludega. Samuti tuleb kaasa võtta magamiskott ja igaks juhuks ka lebomatt. Kohapeal saab süüa, sellegi poolest tasub enda poolt samuti miskit kaasa haarata. Asi mida kindlasti koju ei tasu jätta on hea tuju ja võistlushimu.
 
Küsimuste korral kirjutage marituvik@gmail.com või helistage 535 444 15

 
 

MTÜ Eesti Metsaüliõpilaste Selts / reg. nr. 80155159  / LHV EE357700771002751521 / Kreutzwaldi 5, 51014 Tartu / emeus.emu@gmail.com


Koduleht Elitec'st