Otsi


Lähenevad üritused:


14.12 Jõulupidu Järvselja Jahilossis
«
»

Sisestused puuduvad

EMEÜS logo

Logol on kujutatud avanenud soomustega männikäbi, mis sümboliseerib metsameeste- ja naiste juurdekasvu. Käbi on kujutatud ka seltsi lipul ja 1990-ndatel aastatel oli esindatud ka logol. Käesoleval aastal (2014) täitub 25. aastat EMEÜS-i, seega leiti, et uuel logol peaks olema just männikäbi. Nii sündiski uus logo! Logo autoriteks Sander Sonts ja Silver Rump.

EMEÜS plakat

Valmis 2018. aastal, autoriks Kristjan Laats.
EMEÜS lipp


EMEÜS tekkel


*Asjade ostmiseks võtta ühendust mõne juhatuse liikmega.

EMEÜS tekkel (Hind oleneb tellimuse kogusest)
NB! Tekkel on mõeldud ainult seltsi liikmetele ja vilistlastele!


EMEÜS logoga kruus (HIND 4 EUR)EMEÜS logoga õllekann (HIND 5 EUR)
EMEÜS logoga avaja-korgitser (HIND 5 EUR)
[foto]


EMEÜS logoga pastapliiats (HIND 1 EUR)
Raamat "Eesti Metsaüliõpilaste Selts XX" 2010, Tartu, 57 lk. (HIND 5 EUR)

Teos ilmus seltsi kahekümnenda juubeliaasta puhul ning annab hea ülevaate selle kujunemisest, tegevusest ja liikmetest.
Raamat "Metsaomaniku käsiraamat" 2012, Erametsakeskus, 288 lk. (HIND 3,50 EUR)

Raamat koosneb kümnest peatükist, kus võrdlemisi süstemaatiliselt antakse metsaomanikule vajalikku teavet. Ühelt poolt tutvustatakse metsanduslikke üldteemasid: metsa olemus ja elustiku liigid, uue metsa rajamine, hooldamine, raied, kaitse jne. Teisalt kõneldakse erametsanduse praktilistest valdkondadest, nagu mitmesugused juriidilised küsimused ning tegevuse planeerimine oma metsas. Just see osa käsiraamatust on erametsaomanikule olulise väärtusega. Huvitavad ja originaalsed on raamatu osad „Metsaomaniku kalender”, kus kuude lõikes kõneldakse, mis metsas toimub ja mida seal ette võtta ning „Mõisteid ja seletusi”, kus muuhulgas mõtestatakse lahti mitmeid uusi erialasõnu. Eks eestikeelseid erametsaomanikele mõeldud raamatuid on ilmunud ennegi, aga nii tüsedat ja mitmekülgset siiski mitte.


 

MTÜ Eesti Metsaüliõpilaste Selts / reg. nr. 80155159  / LHV EE357700771002751521 / Kreutzwaldi 5, 51014 Tartu / emeus.emu@gmail.com


Koduleht Elitec'st